EtoGift

+38 (096) 376 10 24
+38 (063) 376 10 24
Кошик порожній

Філософія та ідеологія команди

Дорогий друже, команда «EtoGift»  вітає тебе!

Ми – дизайнери, виробники та дистриб’ютори українських м’яких еко-іграшок та сувенірної продукції для дорослих та дітей.

Наші іграшки вироблені тільки з натуральних матеріалів, з високою ступінню ручних робіт.

Образи та характери створює наша студія дизайну «ДругБо»

Ми не копіюємо «творчість» інших майстрів, ми створюємо та виробляємо свої м’які еко-іграшки, самі, у самому серці нашої країни – місті Києві, і позиціонуємо їх як іграшки-емоції у подарунок.

Мета проекту «EtoGift» - щоб дорослі та діти гралися стильними сучасними українськими іграшками, які несуть в собі яскраві образи, викликають позитивні емоції та мають зв'язок з нашим етнічним корінням, уявленнями про світ, національною та культурною ідентичністю.

Наш проект - це своєрідний прояв «боротьби» з масовим засиллям безликого китайського мотлоху, що нав’язується нашому суспільству, а особливо дітям, з його нехарактерними, чужими маркетингові образами, емоціями та ідеологією.

Наші іграшки прості та складні одночасно. Їх образи змусять Вас фантазувати, стимулюватимуть розвиток вашої уяви, викличуть широкий спектр емоцій та почуттів. Кожен побачить та знайде в них щось своє, щось особисте.

Ми намагаємось щоб наші еко-іграшки стали яскравим подарунком-емоцією як для дорослих так і для дітей, і спеціально для цього розробляємо їх під різні типи сприйняття та вікову аудиторію.

На етапі розробки та дизайну, ми консультуємося з дитячим психологом, для того щоб створити іграшку, яка допоможе вашій дитині у формуванні правильного морально-етичного уявлення про світ. Тому, перш ніж почати виробництво іграшки, ми замислюємось над тим, яке педагогічне та психологічне навантаження буде нести її образ, чому навчить і які почуття та емоції викличе.

Наші іграшки наповнені добром, світлом та нескінченною позитивною енергетикою їх авторів, адже для нас це не просто бізнес з виробництва та продажу іграшок, це спроба змінити цей світ трішечки на краще завдяки  яскравим, казковим творінням, адже граючись дитина приміряє на себе різні ролі, які потім випробує у житті.

CRAFTED IN UKRAINE ® - Дорогий друже, все що ти знайдеш на нашому сайті - 100% український продукт, створений талановитими людьми твоєї країни!

 

Ви тут: Про нас > Філософія та ідеологія

Контактні дані

Ми знаходимось у місті Києві за адресою:

вулиця Олеся Гончара 52

Пн-Пт  10:00 – 18:00

Сб 10:00 – 17:00

  • +38 (096) 376-10-24
  • +38 (063) 376-10-24

FaceBook

Вконтакті

Підписка на новини