EtoGift

+38 (096) 376 10 24
+38 (063) 376 10 24
Кошик порожній

Виробництво

На нашому виробництві працюють прості, добрі люди, які вкладають свою позитивну енергетику у ваші іграшки. Вони справжні професіонали своєї справи, яким ми щиро вдячні за їх натхненну працю.

Технологічні особливості
З метою розкриття образів, ми застосовуємо машинну вишивку високого ступеня складності. Для цього ми використовуємо вишивальні машини TAJIMA GROUP та нитки світового лідера, німецької компанії GUNOLD GmbH.

Матеріали
У виробництві ми використовуємо тільки натуральні та безпечні для здоров'я матеріали такі як бавовна, льон, ситець, котон. Наші іграшки повністю нетоксичні, безпечні для дорослих та дітей будь-якого віку. Для створення зачісок і волосся ми використовуємо 100 % натуральну вовну.

Наші іграшки наповнені матеріалом холлофайбер - екологічно чистий синтетичний продукт, який на відміну від традиційних матеріалів, таких як синтепон, шерсть, ватин, не тільки  відновлює свою форму після деформації, але і зберігає її багато років. Це завдяки тому, що легкоплавкі волокна холлофайберу склеюються між собою в процесі термічної обробки при температурі 1500С без застосування клеїв та інших небезпечних компонентів. Цей сучасний матеріал надає пружність іграшці та тримає її форму. Навіть після прання при високих температурах, іграшка не втратить свою первинну форму.

Еко та Етно
Продовжуючи розвиток екологічності та автентичності наших іграшок, з початку 2012 року ми стали використовувати в якості наповнювача - лушпиння гречки. Вироби наповнюються (набиваються) цим наповнювачем або повністю, або разом  з холлофайбером.
Лушпиння гречки - унікальний, даний самою природою 100 % натуральний еко-продукт. Його унікальність полягає в тому, що він є не тільки безпечним, але і має лікуючий, заспокійливий ефект.
Наші подушечки та іграшки з гречки подбають про ваше здоров'я, під час сну. Вони допоможуть від болю в спині, головного болю і безсонні, створять анатомічно правильне положення та позбавлять від болю в області шиї та хребта. Подушка з гречки зробить ваш сон здоровим і міцним, а іграшки з цим наповнювачем поліпшать моторику пальців рук та стануть відмінним засобом у знятті стресу завдяки унікальним тактильним відчуттям, просто помніть іграшку або подушку з цим наповнювачем в руках кілька хвилин.

Догляд за іграшками
Рекомендований догляд за іграшкою з наповнювачем з гречаного лушпиння та холлофайбером:
• пилосос
• ручне прання (порошок без відбілювачів)
• прати у пральній машині (делікатний режим з використанням мішка , порошок без відбілювачів)
• рекомендоване прання іграшок окремо від інших речей.

Ви тут: Про нас > Виробництво

Контактні дані

Ми знаходимось у місті Києві за адресою:

вулиця Олеся Гончара 52

Пн-Пт  10:00 – 18:00

Сб 10:00 – 17:00

  • +38 (096) 376-10-24
  • +38 (063) 376-10-24

FaceBook

Вконтакті

Підписка на новини